قوانین و مقررات

این سایت توسط شرکت مسافرتی تندیس دور دنیا با مسئولیت محدود اداره میشود.شرکتی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده و موجودیت یافته است.دفتر مرکزی شرکت در تهران مستقر است و مجوز توریستی و جهانگردی را در تهران به شماره 426845 دارد. وقتی شما به سایت www.royasafar.com دسترسی پیدا کردید موافقت نموده اید که كليه شرایط و ضوابط مندرج در سايت را بدون هيچ الزامی پذیرفته اید. ودر صورتی که با ضوابط و شرایط زیر موافقت ندارید مجاز به استفاده از سایت نخواهید بود. www.royasafar.com اعلام میکند که ضوابط و شرایط مندرج در این متن به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر کلیه سرویس ها تسری دارد. www.royasafar.com این حق را برای خود محفوظ می دارد که ضوابط و شرایط را به صورت کلی یا جزئی تغییر دهد اضافه و تعدیل کند و یا حذف و اصلاح نماید بدون اینکه در این باره اطلاع دهد. www.royasafar.com حق دارد وب سایت خود را از جمله خصوصیات ،مشخصات و فرآورده های طراحی شده بر روی سایت را تغییر دهد و آنها را اصلاح کند.این حقوق همواره برای تغییر شرایط و ضوابط مندرج بر روی سایت برای ما محفوظ خواهد ماند. اصل و مبنای این صفحات به صورت آنلاین و از طریق اینترنت ميباشد. از طریق این وب سایت و قالب آن در هر زمانی (به صورت دائمی یا موقت) بدون یادداشت و بدون هرگونه مسئولیتی ،این حق را برای خود محفوظ می دارد که دسترسی به این سایت را محدود یا لغو کند بدون اینکه نیاز باشد برای آن دلیلی ذکر کند و همه این موارد در اختیار مطلق خودش خواهد بود.این صفحات و محتوا و زیر ساخت آن عبارت است از خدمات رزرواسیون توريستي به صورت آنلاین که برای استفاده تجاری ارائه میشود:

مالکیت

تمام سایت بدون محدودیت شامل موارد صوتی،تصاویر،نرم افزار،متن،نشانه ها و امثال آن که "محتویات سایت" نامیده میشوند جزو کپی رایت و حقوق معنوی حمایت شده اند. نمیتوان از این محتویات استفاده کرد مگر آن طور که مشخص شده است.

قلمرو خدمات ما

به هنگام اجرای خدماتمان اطلاعات هتل ها،خطوط هواپیمایی و استراحتگاه هایی که در اختیارمان قرار گرفته است در اختيار شما قرار ميگیرد .اما اگر کلیه اطلاعات ارائه شده کامل یا درست نباشد هیچ گونه تضمین یا گارانتی برای کامل بودن یا صحیح بودن آن از طرف www.royasafar.com داده نمیشود و هیچ مسئولیتی در این مورد به عهده ی ما نخواهد بود.(از جمله اشتباهات اظهارنامه ای و غلط های املائي از مسئولیت ما خارج است و مسئول آن نخواهیم بود.) طبق شرایط دسترسی و استفاده از وب سایت شما موافقت میکنید که از هرگونه اطلاعات ،نرم افزار،محصولات یا خدمات که از طریق وب سایت به دست می آورید،آن اطلاعات را اضافه و تعدیل نکنید،تغییر ندهید،کپی و نسخه برداری نکنید،توزیع ننمایید ،نمایش ،اجرا، بازتولید،انتشار،مجوز یا ایجاد کارهای دیگری از آن را انجام ندهید.

شناسه كاربري و رمز عبور

كاربر جهت استفاده از سايت احتياج به شناسه كاربري و رمز عبور دارد كه پس از تائيد سايت فقط كاربر شناسه كاربري را انتخاب مينمايد و رمز عبور به صورت الكترونيكي به ايميل ادرس مورد نظر كاربر ارسال ميگردد كاربر موظف است سريعا رمز عبور خود را بلافاصله بعد از دريافت تغيير دهد . كاربر همين جا تائيد مينمايد كه در هيچ صورتي رمز عبور خود را دراختيار فرد ثالث ( حتی گرداندگان سایت،مدیران سایت،مجريان، نمايندگیها، و سایرین ) قرار ندهد و كيله مسوليئت نگهداری از انرا متقبل میشود.درغیر این صورت هیچ گونه مسیولیتی متوجه سایت نمی باشد.

لغو و کنسل کردن

كاربر جهت استفاده از سايت احتياج به شناسه كاربري و رمز عبور دارد كه پس از تائيد سايت فقط كاربر شناسه كاربري را انتخاب مينمايد و رمز عبور به صورت الكترونيكي به ايميل ادرس مورد نظر كاربر ارسال ميگردد كاربر موظف است سريعا رمز عبور خود را بلافاصله بعد از دريافت تغيير دهد . كاربر همين جا تائيد مينمايد كه در هيچ صورتي رمز عبور خود را دراختيار فرد ثالث ( حتی گرداندگان سایت،مدیران سایت،مجريان، نمايندگیها، و سایرین ) قرار ندهد و كيله مسوليئت نگهداری از انرا متقبل میشود.درغیر این صورت هیچ گونه مسیولیتی متوجه سایت نمی باشد.

  1. شرایط رزرو و خرید حاوی محدودیت ها و استثناهایی است برای مسئول شمردن شخص یا اشخاصی که رزرو میکنند و یا ترتیب سفر یا تعطیلات را میدهند. شرایط لغو و کنسل کردن و تغییرات و اضافه و تعدیل درهنگام رزرو در اختیار کاربر قرار میگیرد که پس از تاییدشان مراحل رزرواسیون به اجرا در می اید.
  2. وقتی ترتیبات سفر رزرو شده باشد ،شما و هرکدام از اعضای گروهتان میتوانید این ترتیبات سفر را لغو یا کنسل کنید و این کار را در هر زمانی میتوانید انجام دهید اما این لغو و کنسل در صورتی عملی و موثر خواهد بود که شرایط و قوانين كنسلي به موعد خود نرسيده باشد .در غير اينصورت تمامي هزینه ها و شارژهای قابل اعمال با توجه به رزرو اعمال خواهد شد.
  3. برای رزرو هتل ، استراحتگاه و بلیط هواپیما موافقت میکنید و می پذیرید که خط مشی و قوانين لغو آن هتل ،استراحتگاه و خط هوایی را قبول دارید و هرگونه مقررات و شرایط (اضافی) هتل ،استراحتگاه و خط هوایی را که ممکن است به رزرواسیون شما تسری پیدا کند. شما تایید می نمایید در تمامی موارد رزرواسیون قوانین قید شده در برگه تاییده (وچر) توسط www.royasafar.com را با دقت مطالعه و بر نحوه ان صحه گذاشته اید . ممکن است در بعضی از موارد قوانین مندرج در هنگام مراحل رزرواسیون ،با قوانین داخلی یا محلی شما مغایرت داشته باشد و ما به شما اکیدا توسیعه می نماییم، در این صورت از تایید رزرواسیون منصرف شوید.در غیر اینصورت کلیه مسولیت به عهده کاربر می باشد.

استرداد وجه

درخواست های استرداد وجه برای خدماتی که بخشی از آن اجرا یا استفاده شده است به جریان نخواهد افتاد و مگر این که از ارائه دهنده سرویس( هتلها، خطوط هوائي، اقامت گاهای موقت، خدمات ترانسفرو ... ) تائیدیه ای دریافت کنیم که نشان دهد مهمان از سرویس به طور کامل آن طور که در تائیدیه ی نهایی ما تشریح شده استفاده نکرده است وعرضه کننده تائیدیه کتبی میدهد که به سرویس های استفاده نشده مبلغ استرداد تعلق خواهد گرفت.

  1. www.royasafar.com مسوليت رفتار بيشرمانه يا غير اخلاقي ويا غير قانوني مسافر يا مسافرين را بعهده نمي گیرد و ايجاد هرگونه خسارت احتمالي يا خارج شدن از سرويس زودتر از موعد به عهده www.royasafar.com نمي باشد.بدین وسیله صراحتاهرگونه توصیه یا تضمینی را از هر نوع که باشد منتفی دانسته از خود رفع مسئولیت میکند واین عدم مسئولیت را به طور ضمنی یا صریح اعلام میدارد.

خطاهاي رزرواسيون هتل

هرگاه خریدی انجام میدهید رزرواسیونی را درخواست می کنید و این کار را با استفاده از سایت انجام میدهید جزیئات رزرواسیون شما به جریان می افتد و به محل مورد نظر شما ارائه خواهد شد و این امر در مورد هتل برای رزرو هتل ، استراحتگاه و موافقت میکنید و می پذیرید که در بعضي از موارد نادر به علت بروز خطاي انساني يا الكترونيكي هتل قادر به اقامت مسافر یامسافرين شما نمي باشد در اينصورت ما به شما اطلاع ميدهيم و تمام تلاش خود را ميكنيم كه در صورت موافقت شما مسافر يا مسافرين را در هتل مشابه اقامت دهيم . در صورت عدم موافقت شما يا مسافرين تمامي وجوه دريافت شده يا در حال دريافت به شما عودت داده خواهد شد، شما تاييد مينماييد كه در اينصورت حق هيچگونه اعتراض و شکایت را از خود سلب مینمائيد.

شرایط رزرواسيون

  1. برای رزرو هتل ، استراحتگاه و بلیط هواپیما موافقت میکنید و می پذیرید که خط مشی و قوانين تسويه حساب آن هتل ،استراحتگاه و خط هوایی را كه از طرف ما به شما به صورت كتبي، ايميل، فاكس يا در هنگام مراحل رزرواسيون به شمااطلاع داده ميشود رعايت كرده و تسويه حساب كه معمولا قبل از تاريخي که شرایط و قوانين كنسلي به موعد خود نرسيده باشد را انجام دهيد . در صورت عدم تسويه حساب رزرواسيون شما بدون هيچ هماهنگی باكابر بصورت خودکار کنسل میگردد.
  2. ممکن است مقصدی را انتخاب کنید که خطر و ریسک بیشتری از سایر نقاط داشته باشد و این امر میتواند از نظر هزینه و پیامدها برای شما ریسک در بر داشته باشد.www.royasafar.com تضمین و گارانتی نمیدهد که به چنین نقاطی سفر کردن ضرروری است و توصیه نمیکند که این نواحی ریسک دارد یا ندارد .
  3. www.royasafar.com بدین وسیله صراحتاهرگونه توصیه یا تضمینی را از هر نوع که باشد منتفی دانسته از خود رفع مسئولیت میکند و این عدم مسئولیت را به طور ضمنی یا صریح اعلام میدارد. از جمله این که مقصد مورد نظر از نظر قابلیت بازرگانی، تفريحي ،اب و هوائي و درماني مناسب است یا نیست نیز تضمینی نمیدهد.این که محلی یا مقصدی برای هدفی خاص مناسب است یا مناسب نیست جزو همین رفع مسئولیت میباشد. و در این وب سایت قانونی اعلام میکند که برای امنیت این وب سایت نیز هیچ گونه تضميني ارائه نمیدهد. شما بدین وسیله میدانید که هر اطلاعاتی که برای ما میفرستید ممکن است مورد شنود و استراق سمع قرار گیرد.
  4. برای هرگونه صدمه شخصی ، فوت، فقدان مال و خسارت مالی یا سایر خسارات (مستقیم ، غیرمستقیم)، هرگونه زیان یا هزینه ای که شما متحمل میشوید چه بخاطر اعمال قانونی ، خطا، نقض، سهل انگاری و غفلت محض سوء رفتار شرمندانه،حذفیات، عدم اجرا، سوء ارائه، شبه جرم یا تعهد اکید(جزیی یا کلی) که قابل انتساب به هتل باشد (و کارکنان، مدیران، مقامات، کارگذاران،نمایندگی ها یا شرکت های وابسته) از جمله لغو و کنسلی (جزیی)،رزرواسیون بیش از حد ،اعتصاب،فورس ماژور یا هر رویداد دیگری که خارج از کنترل ما باشد.ما هيچگونه مسولیتی را متقبل نمی شویم و کلیه خسارات احتمالی وارده به عهده کاربر میباشد.

www.royasafar.com حق انحصار را برای خودش محفوظ میدارد که با اختیار کامل هر کاربری را از دسترسی به این سایت یا هر قسمتی در آن باز دارد و مانع استفاده ی او شود .

اطلاعات جمع آوری شده

www.royasafar.com اطلاعات شخصی درباره ی مشتریان را جمع آوری یا گردآوری نمیکنید مگر آن اطلاعاتی که ارتباط منطقی با رزرواسیون داشته باشند. هیچ اجباری یا لزومی ندارد که به ما اطلاعات شخصی خود را بدهید مگر آن که برای ثبت در دفاتر برای عضو شدن، خرید محصول و سرویس های عرضه شده به این سایت عرضه و ارسال شده باشند.اطلاعاتی که توسط ایمیل داده میشوند در سایت ثبت خواهند شد.

هرگاه رزرواسیون و نگهداری جا را با استفاده از سایت درخواست میکنید، www.royasafar.com داده های ضرروری مرتبط و قابل کاربرد برای تکمیل و انجام رزرواسیون ها بخصوص مشخصات مسافر يا مسافرين را که حاوی نام، نام خانوادگی، شماره تماس شامل (شماره تلفن،نشانی پستی و ایمیل و جزییات رزرواسیون شما) می باشد. ما این اطلاعات را میخواهیم تا بتوانیم درخواست شما را به جریان بیاندازیم، آن را اجرا و تائید نماییم و با تائید اطلاعات شما و مطلع نگه داشتن شما از اوضاع درخواست شما از اطلاعات لازم استفاده میکنیم در ضمن هرگاه در این سایت توسط کارت بانکی خود خریدی انجام میدهید اطلاعاتی مانند شماره کارت ، نام دارنده کارت و تاریخ انقضای آن از شما پرسیده میشود.در ضمن امکان دارد در موارد نادری اطلاعات مربوط به نشانی ، نوع و نام دامنه زمان دسترسی را بپرسیم زیرا این گونه اطلاعات برای جستجوی ما برای اصلاح و بهبود سرویسی که ارائه میدهیم ضروری اند،زیرا مایلیم از عهده ی برآوردن نیازهای خاص شما برآییم .

اطلاعات شخصی مشتری به طرف های ثالث

هرگاه خریدی انجام میدهید رزرواسیونی را درخواست می کنید و این کار را با استفاده از سایت انجام میدهید جزیئات رزرواسیون شما به جریان می افتد و به محل مورد نظر شما ارائه خواهد شد و این امر در مورد هتل ،استراحتگاه ،خط هوایی ،مراکز کرایه ی اتومبیل و ارائه دهندگان سفرها و تورهای تفریحی هم صدق میکند و درخواست شما به آنها از طریق سایت ابلاغ میشود تا رزرواسیون صورت پذیرد

در ضمن www.royasafar.com ممکن است اطلاعات شخصی شما را به شرکاء ی تجاری و کسب و کارمان نیز به اشتراک بگذارد.ما با این شرکاء به صورت مشترک محصول و خدمات ارائه میدهیم.لطفا به خاطر بسپارید که ما هیچ کنترلی بر رویه های حفظ حریم خصوصی این اشخاص ثالث نداریم،لذا شدیدا توصیه میکنیم که قبل از تصمیم گیری برای ارائه اطلاعات شخصیتان از آن خط مشی ها کاملا اطلاع پیدا کنید.

www.royasafar.com تضمین میدهد که هیچ گونه اطلاعات خاص شخصی انتقال ندهد پخش نکند افشا ننماید و علنی نکند و آن را در دسترس شخص ثالثی قرار ندهد مگر این که اجازه صریح شما را داشته باشد یا تحت شرایط بسیار مشخص و متمایزی این عمل صورت بپذیرد، مثلا وقتی که قانون با حسن نیت و به صورت منطقی این اطلاعات را طلب کند. در صورت حکم دادگاه یا سایر مراحل قانونی یا در شرایطی استثنایی که احکام قضایی و رسمی ایجاب میکند و ممکن است اطلاعات شخصی شما را از ما بخواهند ما اطلاعات شما را در اختیارشان میگذاریم زیرا مقام یا دادگاه مربوطه ی برای ایجاد اعمال این حقوق برای ما تا در برابر دعاوی قانونی علیه خودمان و یا در این گونه موارد آن طور که قانون حکم میکند رویه هایی را اعمال میکند.

كاربر باخواندن و تائيد اين شرايط و مقررات تمامي مندرجات در انرا تائيد مينمايد.