درباره رویا سفر

آشنایی با ما

شرکت تندیس دور دنیا بعنوان صاحب امتیاز سایت رویا سفر مدت 15 سال است که به عنوان یک شرکت در حال رشد در زمینه تأمین سفر در عرصه جهانی فعالیت دارد. ومستقیما" با دست اندرکاران امور مسافرت نظیر هتل ها، خطوط کشتیرانی، جاذبه های توریستی و سایرین در ارتباط است و در یک حجم وسیع و بر اساس یک الگوی معاملات عمده فعالیت دارد تا به عنوان یک واسطه این امکانات را با استفاده از فناوری منحصر بفرد، در اختیار تجارت بین المللی قرار دهد.

ما از طریق ارتباطات جهانی، فرصت های بی نظیر و فناوری پیشرفته قصد داریم تا رشد فزاینده ای را برای شما ایجاد نموده و در عین حال هزینه های شما را کاهش دهیم.

ما در حال حاضر کجاییم؟

رویا سفر بهترین قیمت ها را برای هر نوع محل اقامت از هتل های کوچک مستقل گرفته تا اقامت گاه های شیک پنج ستاره برای شما ضمانت می کند. خدمات ما ارائه محصولات موجود در بیش از هشتصد شهر در سراسر دنیا به طور همزمان است.

سیستم رزرواسیون انلاین ما بیش از سیصد هزار هتل در سراسر دنیا را به هم متصل می نماید . سیستم آنلاین ما جهت رزرواسیون هتل پلت فرمی به مشتریان ما ارائه می کند که بتوانند به راحتی از آن استفاده کرده و آن را به کار گیرند . خدمات ما فقط به اقامت در هتل محدود نمی شود . ما برای مهمانانی که می خواهند بیشترین استفاده را در مدت اقامتشان در کشور مقصد داشته باشند پکیج های تورمسافرتی را ارائه می دهیم.

رویا سفر همیشه از این که بهترین قیمت مناسب نیاز مشتریانمان به آنها ارائه شود اطمینان حاصل می کند و از این که انتخاب های مختلف به مهمانان گرانقدر ما ارائه شود اطمینان حاصل می کند . حال ازهتل های کوچک مستقل گرفته تا اقامت گاه های شیک و تازه و ضامن رضایت نیازهای آنهاست.

حقایقی در مورد رویا سفر

- رسیدگی به یک میلیون مهمان

- بیشتر از 500 تور گروهی و رزرواسیون انجام داده است.

- رویا سفر با بیش از صدها هزار هتل قرارداد مستقیم دارد

چشم انداز اینده

ما با تلاش فراوان و از طریق خدمت رسانی به میلیونها مشتری درهر سال به دنبال بهبود کیفیت محصولات و وضعیت همکاران خود هستیم، تلاشی که مسافرت مشتریان را به یک تجربه بی رقیب و به یاد ماندنی مبدل می نماید. خود را ملزم به ایجاد یک رابطه طولانی با مشتری از طریق آموزش با کیفیت و حمایت از مشتری می دانیم و تصمیم داریم تا به عنوان یک شرکت توریستی پیشگام در کشورشناخته شویم . هدف شرکت این است که به طور پیوسته رشد کند ، بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه نماید و تبدیل یه یک پایه و اساس سود آور شود.

هتل های ما

ما نمی خواهیم خوب باشیم بلکه می خواهیم عالی باشیم. به همین دلیل است که کارشناسان خرید ما با هر یک از هزاران هتل طرف قرارداد با ما در سراسر جهان در خصوص بهترین نرخ ها و در دسترس قراردادن فوری اتاق ها به توافق رسیده اند هتل هایی که از بالاترین استانداردهای بهداشتی و ایمنی برخوردارند.